Apie mus

new logo

 

Salonas SINTIJA tai 2014 metais įskūręs suknelių nuomos salonas Alytuje.  Nuolatos pildomės naujomis vestuvinių, proginių suknelių ir kostiumų kolekcijomis, todėl galite būti tikri, jog mūsų salone visada rasite stilingiausių ir naujausių modelių. Mūsų salonas išsiskiria plačiu vestuvinių suknelių pasirinkimu ir prieinamomis kainomis, todėl mus renkasi ne tik nuotakos iš Dzūkijos regiono, bet taip pat ir iš visos Lietuvos. 

Mūsų salone ypatingas dėmesys skiriamas nuo tos akimirkos, kai įžengiate pro duris. Atrasti sau tobulą suknelę gali pasirodyti lyg perlo ieškojimas dykumoje. Todėl nuotakoms siūlome atsivesti drauges, mamą ar sesę, atsipalaiduoti, išgerti kavos ar arbatos ir patikėti mums perlo suradimą. Norimą suknelę galėsite nuomotis arba įsigyti, taip pat mūsų salone galite gauti išskirtinę paslaugą, kai išnuomota suknelė lauks jūsų vestuvių visiškai nauja, todėl būsite pirmoji nuotaka su ja. 

Mums rūpi, jog kiekviena moteris išeitų atradusi tobulą suknelę. Jūsų norai čia yra ne tik išklausomi, bet ir išpildomi. Mes padėsime išsirinkti TĄ suknelę, kuri išryškins Jūsų moteriškumą ir grožį. Pas mus taip pat rasite moteriškus, bei vyriškus aksesuarus, kuriuos priderinsime prie Jūsų įvaizdžio. Pasirinkimas labai platus, todėl išsirinksite sau ir savo antrosioms pusėms idealiausius variantus, ir savo šventės dieną atrodysite nepakartojamai!