Apie mus

Proginių rūbų salonas

 Proginių rūbų salonas „Sintija“  tai visai neseniai Alytuje įsikūręs salonas, per trumpą laiką šioje srityje įgijęs daug patirties. „Sintija“ klientams siūlo populiariausių, prabangiausių,  aukščiausios klasės firmų, tokių kaip ARMONIA, HERM‘S bridal, FARA SPOSA, RONALD JOYCE, ENZOANI, JASMINE EMPIRE, TADASHI SHOJI, DANIEL PERRY proginių drabužių.
Naujasis salonas „Sintija“ iš kitų išsiskiria plačiu vestuvinių suknelių pasirinkimu. Mūsų salone suteikiama galimybė nuotakai per vestuves dėvėti naują suknelę. Ypatingas dėmesys skiriamas nuo tos akimirkos, kai įžengiate pro duris. Atrasti sau tobulą suknelę gali pasirodyti lyg perlo ieškojimas dykumoje. Todėl nuotakoms siūlome atsivesti drauges, mamą ar sesę, atsipalaiduoti, išgerti kavos ar arbatos ir leisti mums dirbti savo darbą: padėsime Jums rasti tą perlą, kurio ieškote.
Salono savininkei Linai rūpi, jog kiekviena būsima nuotaka išeitų atradusi tobulą suknelę. Čia Jūsų norai yra ne tik išklausomi, bet ir išpildomi. Pasitelkiant patirtį, parodysime, kokia suknelė labiausiai tiks nuotakos kūno formoms. Pasirinkimas labai platus, todėl išsirinksite sau ir savo antrosioms pusėms idealiausius variantus, ir savo šventės dieną atrodysite nepakartojamai!